Aktualności
Cukiereczek
30 maja 2018 grupa Misiów wraz z Ciocią Ewą stworzyła pracę plastyczną pt. "Cukierek". Do wyklejania użyły kolorowego ryżu oraz pociętej bibuły. 
Dzień Mamy w LENKOWO baby
W piątek 25 maja 2018 nasze Żłobiaczki przygotowywały śliczne laurki dla swoich ukochanych Mam z okazji ich święta.
Dzień Kosmosu
W poniedziałek 21 maja 2018 obchodziliśmy dzień Kosmosu. Dzieci wspaniale bawiły się tocząc swoje "planety" po orbicie. Po zabawie wspólnie tworzyły piękną pracę plastyczną pt. "Kosmos". 
Wizyta żółwia Stepka z Przedszkola LENKOWO
14 maja 2018 nasz Żłobek odwiedzili super goście! Żółw Stepek z Przedszkola LENKOWO oraz Ciocia Beatka ze swoim żółwiem :) Ciocia przyniosła sałatę i każde Dziecko mogło nakarmić żółwie. Maluchy były bardzo zafascynowane dzisiejszymi gośćmi. 
Niezapominajki, to są kwiatki z bajki...
15 maja 2018 Ciocie pokazały Dzieciom, jak wygląda niezapominajka i jakiego jest koloru, a także dla każdego Dziecka zrobiły opaskę na głowę. Na koniec nasze Szkraby pomalowały farbkami swoje niezapominajki, które Ciocie powiesiły na tablicy.
Na placu zabaw i na tarasie
Na naszym placu zabaw i na tarasie zawsze coś się dzieje. Jedni jeżdżą samochodami, inni wolą relaks na łonie natury puszczając bańki lub bawiąc się w piaskownicy. Niektórzy nawet smacznie śpią na huśtawce. Atrakcji co nie miara i zawsze towarzyszą temu uśmiechy od ucha do ucha :)
Dres Party- bal przebierańców
27 kwietnia 2018 w Żłobku LENKOWO baby odbył się bal przebierańców. Dzieci miały piękne stroje w stylu dresowym. Było dużo zabawy i muzyki, i przede wszystkim świetne nastroje :) To był niezapomniany dzień :)
Dzień Flagi
Z okazji dnia Flagi 7 maja 2018 nasze Króliczki zrobiły piękną pracę plastyczną - swoimi malutkimi rączkami pomalowały flagę Polski.
Kolorowanki - Strażak Sam i jego wóz
8 maja 2018 nasi najmłodsi Podopieczni kolorowali Strażaka i jego wóz. Ciocie troszkę pomogły Maluszkom i dzięki temu wyszły wspaniałe prace.
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#