Aktualności
Rybki świętują karnawał
Dziś nasze Maluszki zrobiły piękne prace plastyczne- karnawałowe sztuczne ognie :) Pociętą papierową rolkę maczały w farbie, a następnie odbijały kolorowe wzory. Było przy tym mnóstwo frajdy.
Robimy babki z piasku
Pomimo zimowej aury na zewnątrz, Rybki poprzez zabawę piaskiem kinetycznym mogły się poczuć jak na wakacjach nad morzem ;) Zabawa była wyśmienita. 
Zabawy z masą solną
23 stycznia 2019 Dzieci w grupie Misiów pierwszy raz miały zajęcia z masą solną. Na początku niektóre z nich były troszkę nieufne, ale później zabawa rozkręciła się na dobre :) Dzieci robiły placuszki, odbijały zwierzątka z forem...
Rybki świętują Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to w grupie Rybek nie lada święto :) Wszyscy wiemy jak ważni to dla nas bliscy, dlatego z okazji ich święta Dzieci własnoręcznie wykonały prezenty- pięknego tulipana dla Babci i krawat dla Dziadka. 
Dzień Babci i Dziadka w Misiach
21.01.2019 Misie świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci podczas wspólnej zabawy wyklejały kolorową bibułą narysowane przez Ciocie postacie- Babcię i Dziadka idących na spacer z wnukami :) Zrobiły także piękne laurki, które wręczą swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. 
Wspólne zabawy
Misie i Rybki podczas wspólnych zabaw.
Układamy puzzle
Układanie puzzli to trudna sprawa... Ale dla Rybek z LENKOWO baby to bułka z masłem ;) Zwłaszcza, gdy obrazki przedstawiają pojazdy :)
Muzykalnie w LENKOWO baby
Nasze Żłobiaczki uwielbiają muzykę. Każdego dnia śpiewają z Ciociami piosenki i grają na swoich ulubionych instrumentach. Radości jest co nie miara ;)
Śniadanko :)
Uśmiechy na twarzach naszych Podopiecznych z samego rana to największa radość :) A brudne buzie mówią same za siebie- śniadanko było pyszne ;)
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#