Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w Misiach
21.01.2019 Misie świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci podczas wspólnej zabawy wyklejały kolorową bibułą narysowane przez Ciocie postacie- Babcię i Dziadka idących na spacer z wnukami :) Zrobiły także piękne laurki, które wręczą swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. 
Wspólne zabawy
Misie i Rybki podczas wspólnych zabaw.
Układamy puzzle
Układanie puzzli to trudna sprawa... Ale dla Rybek z LENKOWO baby to bułka z masłem ;) Zwłaszcza, gdy obrazki przedstawiają pojazdy :)
Muzykalnie w LENKOWO baby
Nasze Żłobiaczki uwielbiają muzykę. Każdego dnia śpiewają z Ciociami piosenki i grają na swoich ulubionych instrumentach. Radości jest co nie miara ;)
Śniadanko :)
Uśmiechy na twarzach naszych Podopiecznych z samego rana to największa radość :) A brudne buzie mówią same za siebie- śniadanko było pyszne ;)
Zabawy w basenie z kulkami
Kolorowe kule łowię.. ;) Nasze Rybeńki utrwalały poznane kolory poprzez wyławianie chochelką kulek z basenu. Zabawa była znakomita ;)
Urodziny w LENKOWO baby
W Żłobku LENKOWO baby, zawsze w dniu urodzin, Dzieci otrzymują od grupy pamiątkę - laurkę oraz balony. W tym dniu śpiewamy również "Sto lat" i wspaniale się bawimy :)
Sesja zdjęciowa Misiów
Nasze Misiaczki uchwycone na zdjęciach :)
Kolorowa piana z jajek
Jajeczny eksperyment- to było coś ciekawego :) Najpierw Ciocie ubiły pianę z jajek, a następnie Dzieci zabarwiały ją za pomocą barwników spożywczych. Było wesoło i kolorowo ;)
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#