Aktualności
Dzielny Strażak
8 maja 2018 w LENKOWO baby był dzień Strażaka. Ciocia Ania czytała Dzieciom o dzielnym Strażaku, który gasił pożary, a Ciocia Iwonka pokazała im, jak wygląda wóz strażacki. 
Dzień bociana
18 kwietnia 2018 nasze Rybki poznały bociana. Ciocia Ania pokazała im, jak wygląda i opowiedziała, czym się żywi. Specjalnie dla niego Dzieci przygotowały piękne, zielone żabki - ulubione danie bociana :) A na koniec zajęć wykleiły pięknego ptaka z bibułkowych kulek. To był dzień pełen wrażeń.
Kolorowe motyle
16 kwietnia 2018 nasze Maluszki, z małą pomocą Cioć, stworzyły pracę plastyczną - pięknego motyla, którego wyklejały papierem kolorowym. 
Kropelki u Rybek
13 kwietnia 2018 grupa Rybek z okazji dnia wody stworzyła prace plastyczne - kropelki. Dzieci rączkami nakładały farbki na swoje prace. To była super zabawa :) 
Ruch to zdrowie
10 kwietnia 2018 nasi Podopieczni obchodzili dzień ruchu. Każda grupa miała w sali swój tor, który trzeba było pokonać (czasami z małą pomocą Cioci) :) Grupa Misiów wykonała pracę pt. "Ruch to zdrowie", która przedstawiała rower.
Wspólny spacer
12 kwietnia 2018 zaświeciło piękne słoneczko, a nasi Podopieczni wyszli na cudowny spacer. Część Dzieci bawiła się na tarasie, a część na placu zabaw i w piaskownicy. To był fantastyczny dzień.
Wyklejanki- piłka
12 kwietnia 2018 grupa Rybek z małą pomocą zrobiła piękne prace plastyczne. Była to wyklejana papierem piłka.
Kalafiory u Misiów
9 kwietnia 2018 Misie obchodziły dzień kalafiora. Każdy Maluch wyklejał swoje warzywo ziarenkami ryżu i nie tylko. Było przy tym dużo śmiechu :)
Dzień wody u Misiów
13 kwietnia 2018 w grupie Misiów odbył się dzień wody. Dzieci wyławiały różne przedmioty z wody, a na koniec wykonały pracę plastyczną pt. "Woda"
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#