Zapisy do żłobka LENKOWO Baby
Zobacz warunki zapisów dzieci

Aktualności

X Piknik Rodzinny

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy X Piknik Rodzinny "Magiczny Świat Dziecka" 25.05.2019, który jest zorganizowany przez kompleks edukacyjny LENKOWO-VICTORIA CENTER we Wrząsowicach! Naszym celem jest zbiórka...

Dzień Mamy w LENKOWO baby

Już jutro nasze Maluszki wykonają prezenty dla swoich ukochanych Mam z okazji ich święta :)

Mój mały ogród

W poniedziałek Dzieci wraz z Ciociami zwiedzą żłobkowy ogród i zobaczą, jakie kwiaty i drzewa w nim rosną :)
#
#

 

O projekcie

Projekt pt. „Małe Lenkowo – dużo możliwości” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym.
#

 

Zasady Rekrutacji

Do Projektu zostanie przyjętych: 48 rodziców chcących powrócić lub wejść na rynek pracy, po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka, które obecnie w nim nie uczestniczą ze względu na pełnienie funkcji opiekuńczych nad dziećmi do lat 3 (tj. rodziców pozostających bez pracy, przebywających na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym).
#

Opłaty

Wysokość opłaty została ustalona w oparciu o koszty żłobków samorządowych w Krakowie (gmina Świątniki z racji tego, że nie funkcjonuje na jej terenie żaden żłobek nie ma własnej uchwały z sprawie wysokości opłat).
#

Kontakt


Niepubliczny Żłobek
LENKOWO Baby

ul. Kraśnik 114
32-040 Wrząsowice


Kontakt
biuro@lenkowobaby.pl
+48 533 544 553

Formularz kontaktowy<

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#