Zapisy do żłobka LENKOWO Baby
Zobacz warunki zapisów dzieci

Aktualności

Harfa

2.10 grupa Misiów wykonała pracę plastyczną pt.: „Harfa”. Dzieci samodzielnie przyklejały struny do harfy, którą narysowały Ciocie. To była świetna zabawa :)

Efekty eksperymentu

2.10 Misie podziwiały efekty doświadczenia, które w piątek 28.09 wykonała Ciocia Ewa. Liście sałaty pekińskiej zabarwiły się na różne kolory. To doskonały sposób na utrwalenie poznanych barw.

Jesienny spacerek

Nasi Podopieczni podczas pierwszego październikowego spaceru :) 
#
#

 

O projekcie

Projekt pt. „Małe Lenkowo – dużo możliwości” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym.
#

 

Zasady Rekrutacji

Do Projektu zostanie przyjętych: 48 rodziców chcących powrócić lub wejść na rynek pracy, po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka, które obecnie w nim nie uczestniczą ze względu na pełnienie funkcji opiekuńczych nad dziećmi do lat 3 (tj. rodziców pozostających bez pracy, przebywających na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym).
#

Opłaty

Wysokość opłaty została ustalona w oparciu o koszty żłobków samorządowych w Krakowie (gmina Świątniki z racji tego, że nie funkcjonuje na jej terenie żaden żłobek nie ma własnej uchwały z sprawie wysokości opłat).
#

Kontakt


Niepubliczny Żłobek
LENKOWO Baby

ul. Kraśnik 114
32-040 Wrząsowice


Kontakt
biuro@lenkowobaby.pl
+48 533 544 553

Formularz kontaktowy<

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#