Aktualności
Latarnia morska Rybek
W piątek 17 sierpnia, Rybki dowiedziały się, jak wygląda latarnia morska i do czego służy. Wspólnymi siłami została wykonana piękna praca plastyczna pt.: ”Latarnia morska”.
Latarnia morska Rybek
W piątek 17 sierpnia, Rybki dowiedziały się, jak wygląda latarnia morska i do czego służy. Wspólnymi siłami została wykonana piękna praca plastyczna pt.: ”Latarnia morska”.
Latarnia morska Misiów
17 sierpnia Misie zobaczyły, jak wygląda latarnia morska oraz poznały pracę latarnika. Wspólnie wykleiły swoją piękna latarnię, która będzie oświetlała drogę statkom do portu. 
Zabawy z chustą
Nasze Maluszki podczas zabawy na tarasie. Uśmiechy na ich buziach mówią same za siebie :)
Morskie opowieści
14 sierpnia 2018 w Żłobku odbył się dzień morskich opowieści. Dzieci, poza słuchaniem opowiadanych przez Ciocie historyjek, oglądały również bajki.
Dzień Słonia
10 sierpnia 2018 obchodziliśmy dzień Słonia. Rybki wspólnie z Ciociami, poprzez zgniatanie szarego papieru w kule, wykonały pięknego słonia. To była świetna zabawa J
Urodziny tematyczne
Zorganizuj urodziny dla swojej Pociechy w LENKOWO baby. Opcja dodatkowo płatna, szczegóły w biurze Żłobka. 
Urodziny w LENKOWO baby
W Żłobku LENKOWO baby, zawsze w dniu urodzin, Dzieci otrzymują od grupy pamiątkę - laurkę oraz balony. Czasami dekorujemy również body, które Rodzice przynieśli wcześniej, specjalnie na tę okazję. Śpiewamy "Sto lat" i dobrze się bawimy przy dźwiękach muzyki. 
Pora siesty w LENKOWO baby
Żłobiaczki podczas snu. Każdy z nich ma swoją ulubioną pozycję do spania :) A po spaniu czas na ciekawą lekturę ;)
Czas na basen :)
W te upalne dni nasze Maluszki dla ochłody spędzają czas w basenikach :) To wielka atrakcja dla nich, a przy tym mnóstwo świetnej zabawy :)
Dzień Taksówkarza
Dziś nasz Żłobek odwiedził Pan Taksówkarz. Pokazał Dzieciom samochód, do którego mogły wsiąść i poczuć się, jak prawdziwi kierowcy. Maluchy mogły zobaczyć również wyposażenie taksówki oraz porozmawiać przez radiotelefon, którym kiedyś posługiwali się Taksówkarze – teraz taksówki zamawia się przez telefon lub Interne...
Z ogrodu na stół
2 sierpnia 2018 Dzieci z grupy Rybek wraz z Ciociami przygotowywały letnie przetwory. Z wielką radością i entuzjazmem powstały kompoty – jabłkowy i śliwkowy.
Prace plastyczne Rybek
Nasze Rybeńki podczas tworzenia :) Pełne zaangażowanie, a przy tym super zabawa :) I wspaniałe efekty.
Prace plastyczne Misiów
Nasze Misiaczki podczas tworzenia :) Pełne zaangażowanie, a przy tym super zabawa :) I wspaniałe efekty.
Dzień Kierowcy w LENKOWO baby
25 lipca 2018 w LENKOWO baby obchodziliśmy dzień Kierowcy. Ciocia Ania przyniosła swoją kolekcję samochodów, aby pokazać Dzieciom, jakimi autami jeździło się dawniej. 
Misie myją ząbki
Dzieciaczki w naszym Żłobku bardzo dbają o higienę. Zawsze po obiadku myją swoje małe ząbki, mając z tego wiele radości :)
Nasi najmłodsi
Nasze Króliczki pozują do zdjęć podczas zabawy :)
Czytamy bajeczki
Jednym z ulubionych zajęć naszych Maluszków jest słuchanie, jak Ciocie czytają im książeczki :) 
Teatrzyk kukiełkowy pt. "Czerwony Kapturek"
Z okazji dnia Czerwonego Kapturka 19 lipca 2018 Ciocia Iwonka i Ciocia Ania przygotowały teatrzyk kukiełkowy dla naszych Maluchów pt. "Czerwony Kapturek". Dzieci były bardzo przejęte historią, którą przedstawiły Ciocie. Obserwowały przedstawienie jak zahipnotyzowane. Na koniec wszyscy nagrodzili Ciocie brawami :)
Wycieczki naszym wspaniałym wózkiem
LENKOWO baby posiada wspaniały środek transportu dla naszych Podopiecznych - sześcioosobowy wózek, którym nasze Żłobiaczki uwielbiają jeździć na spacery :)
Pora śniadaniowa u Rybek
Nasze Rybeńki podczas śniadanka :) Kanapeczki w Żłobku smakują najlepiej ;)
"Na pirackim statku" - bal przebierańców
17 lipca 2018 w naszym Żłobku odbył się bal przebierańców. Tematem przewodnim byli Piraci i wszystko, co związane z morzem. Dzieciaczki, a nawet Ciocie, miały wspaniałe i barwne stroje. Atrakcji było co nie miara :) Przez cały dzień wszyscy świetnie się bawili przy pirackiej muzyce. 
Mundial 2018
Z okazji Mistrzostw Świata 2018 Ciocie pokazały naszym Maluchom, jak wygląda skład Reprezentacji Polski, kto jest jej kapitanem, a kto bramkarzem. Uczyli się, jak kibicować i co jest do tego potrzebne :) To był udany dzień.
Wakacje nad morzem
W środę 27 czerwca 2018 Dzieci poznały morskie zwierzęta. Wykonały również prace plastyczne - malowane farbkami rybki :) Do malowania użyły gąbeczek i bardzo im się to spodobało :)
Wakacje w górach
25 czerwca 2018 Ciocie opowiadały Dzieciom, jakie zwierzęta żyją w górach. Potem wspólnie wykonali pracę plastyczną - wybrane górskie zwierzę. Nasze Rybki wybrały niedźwiedzia :)
Teatrzyk "Na straganie"
7 czerwca 2018 Ciocie z grupy Rybek zrobiły przedstawienie pt. "Na straganie". Wszyscy oglądali spektakl z zapartym tchem :)
Lato tuż, tuż...
21 czerwca 2018 z okazji zbliżającego się pierwszego dnia lata nasze Żłobiaczki razem z Ciocią Ewą wyławiały z wody różnego rodzaju kwiaty. Było przy tym dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechów :)
Dzień Taty w LENKOWO baby
22 czerwca 2018 Dzieci zrobiły piękne prezenciki dla swoich ukochanych Tatusiów z okazji ich święta. 
Bezpieczni na drodze - zebra i sygnalizator śwetlny
12 i 13 czerwca 2018 na zrobionej przez Ciocie "zebrze" nasze Maluszki uczyły się, jak bezpiecznie przejść przez jezdnię. Ciocie pokazywały im kolory, które są ważne na drodze, czyli czerwony, żółty i zielony oraz na którym z kolorów mogą przejść bezpiecznie na drugą stronę jezdni. Dzieci wykonały również p...
Pyszne i słodkie truskaweczki
6 czerwca 2018 Dzieci dokładniej poznawały jeden z owoców - truskawkę. Na drugie śniadanko zjadły pyszny deser z tymi owocami, a potem wykonały prace plastyczne. 
Witaminki, witaminki, dla Chłopczyka i Dziewczynki
5 czerwca 2018 z Żłobku LENKOWO baby mieliśmy dzień witaminek. Dzieci poznawały owoce i warzywa poprzez oglądanie obrazków. Na koniec zrobiły pyszną sałatkę owocową :) Grupa Rybek wybrała również swój ulubiony owoc w olimpiadzie owocowej - banana :)
Cukiereczki
30 maja 2018 grupa Misiów wraz z Ciocią Ewą stworzyła pracę plastyczną pt. "Cukierek. Do wyklejania użyły kolorowego ryżu oraz pociętej bibuły. 
Dzień Mamy w LENKOWO baby
W piątek 25 maja 2018 nasze Żłobiaczki przygotowywały śliczne laurki dla swoich ukochanych Mam z okazji ich święta.
Dzień kosmosu
W poniedziałek 21 maja 2018 obchodziliśmy dzień kosmosu. Dzieci wspaniale bawiły się tocząc swoje "planety" po orbicie. Po zabawie wspólnie tworzyły piękną pracę plastyczną pt. "Kosmos". 
Wizyta żółwia Stepka z Przedszkola LENKOWO
14 maja 2018 nasz Żłobek odwiedzili super goście! Żółw Stepek z Przedszkola LENKOWO oraz Ciocia Beatka ze swoim żółwiem :) Ciocia przyniosła sałatę i każde Dziecko mogło nakarmić żółwie. Maluchy były bardzo zafascynowane dzisiejszymi gośćmi. 
Niezapominajki, to są kwiatki z bajki...
15 maja 2018 Ciocie pokazały Dzieciom, jak wygląda niezapominajka i jakiego jest koloru, a także dla każdego Dziecka zrobiły opaskę na głowę. Na koniec nasze Szkraby pomalowały farbkami swoje niezapominajki, które Ciocie powiesiły na tablicy.
Na placu zabaw i na tarasie
Na naszym placu zabaw i na tarasie zawsze coś się dzieje. Jedni jeżdżą samochodami, inni wolą relaks na łonie natury puszczając bańki lub bawiąc się w piaskownicy. Niektórzy nawet smacznie śpią na huśtawce. Atrakcji co nie miara i zawsze towarzyszą temu uśmiechy od ucha do ucha :)
"Dres party" - bal przebierańców
27 kwietnia 2018 w Żłobku LENKOWO baby odbył się bal przebierańców. Dzieci miały piękne stroje w stylu dresowym. Było dużo zabawy i muzyki, i przede wszystkim świetne nastroje :) to był niezapomniany dzień :)
Dzień Flagi
Z okazji dnia Flagi 7 maja 2018 nasze Króliczki zrobiły piękną pracę plastyczną - swoimi malutkimi rączkami pomalowały flagę Polski.
Kolorowanki - Strażak Sam i jego wóz
8 maja 2018 nasi najmłodsi Podopieczni kolorowali Strażaka i jego wóz. Ciocie troszkę pomogły Maluszkom i dzięki temu wyszły wspaniałe prace.
Dzielny Strażak
8 maja 2018 w LENKOWO baby był dzień Strażaka. Ciocia Ania czytała Dzieciom o dzielnym Strażaku, który gasił pożary, a Ciocia Iwonka pokazała im, jak wygląda wóz strażacki. 
Dzień bociana
18 kwietnia 2018 nasze Rybki poznały bociana. Ciocia Ania pokazała im, jak wygląda i opowiedziała, czym się żywi. Specjalnie dla niego Dzieci przygotowały piękne, zielone żabki - ulubione danie bociana :) A na koniec zajęć wykleiły pięknego ptaka z bibułkowych kulek. To był dzień pełen wrażeń.
Kolorowe motyle
16 kwietnia 2018 nasze Maluszki, z małą pomocą Cioć, stworzyły pracę plastyczną - pięknego motyla, którego wyklejały papierem kolorowym. 
Dzień wody u Rybek
13 kwietnia 2018 grupa Rybek z okazji dnia wody stworzyła prace plastyczne - kropelki. Dzieci rączkami nakładały farbki na  swoje prace. To była super zabawa :) 
Ruch to zdrowie
10 kwietnia 2018 nasi Podopieczni obchodzili dzień ruchu. Każda grupa miała w sali swój tor, który trzeba było pokonać (czasami z małą pomocą Cioci) :) Grupa Misiów wykonała pracę pt. "Ruch to zdrowie", która przedstawiała rower.
Wspólny spacer
12 kwietnia 2018 zaświeciło piękne słoneczko, a nasi Podopieczni wyszli na cudowny spacer. Część Dzieci bawiła się na tarasie, a część na placu zabaw i w piaskownicy. To był fantastyczny dzień.
Wyklejanki
12 kwietnia 2018 grupa Rybek z małą pomocą zrobiła piękne prace plastyczne. Była to wyklejana papierem piłka.
Dzień kalafiora
10 kwietnia 2018 Misie obchodziły dzień kalafiora. Każdy Maluch wyklejał swoje warzywo ziarenkami ryżu i nie tylko. Było przy tym dużo śmiechu :)
Dzień wody u Misiów
13 kwietnia 2018 w grupie Misiów odbył się dzień wody. Dzieci wyławiały różne przedmioty z wody, a na koniec wykonały pracę plastyczną pt. "Woda"
Zabawy u Rybek
Nasi Podopieczni wraz z Ciociami zawsze mają mnóstwo ciekawych pomysłów na to, by każdy dzień wyglądał inaczej. Towarzyszy temu zawsze dużo śmiechu i radości.
Pierwszy spacer Króliczków
28 marca 2018 nasza najmłodsza grupa wyszła na swój pierwszy spacer. Podczas niego Dzieci mogły oglądać pierwsze wiosenne kwiaty, które zakwitły w Żłobkowym ogródku - krokusy.
"Tęczowy plakat" Misiów
5 kwietnia 2018 Ciocia Ewa wraz z Dziećmi stworzyła "Tęczowy plakat".
Czytamy "Lokomotywę"
4 kwietnia 2018 Ciocia Marta czytała swoim podopiecznym wiersz Juliana Tuwima pt. "Lokomotywa".
Język angielski w LENKOWO baby
We wtorek, środę i piątek w LENKOWO baby prowadzone są zajęcia z języka angielskiego przez wesołą i zawsze uśmiechniętą Panią Agnieszkę :)
Zajęcia logopedyczne w LENKOWO baby
W każdy poniedziałek w naszym Żłobku Pani Bożena - logopeda, prowadzi zajęcia logopedyczne.
Wielkanoc w LENKOWO baby
26 marca 2018 w naszym Żłobku odbyło się śniadanie wielkanocne. Na stole pojawiły się same świąteczne smakołyki :)
Adaptacja w LENKOWO baby - grupa Rybki
Pierwsze spotkanie grupy Rybek w Żłobku LENKOWO baby - adaptacja Dzieci wraz z Rodzicami, oraz pierwsze zajęcia :)
Adaptacja w LENKOWO baby - grupa Misie
Pierwsze spotkanie grupy Misiów w Żłobku LENKOWO baby - adaptacja Dzieci wraz z Rodzicami, oraz pierwsze zajęcia :)
Adaptacja w LENKOWO baby - grupa Króliczki
Pierwsze spotkanie grupy Króliczków w Żłobku LENKOWO baby - adaptacja Dzieci wraz z Rodzicami, oraz pierwsze zajęcia :)
Pierwsza adaptacja w LENKOWO baby
Wszyscy z niecierpliwością czekali na 1 marca 2018r.- otwarcie Żłobka LENKOWO baby! Dzień był mroźny, ale słoneczny, co optymistycznie nastawiło Dzieci rozpoczynające przygodę ze Żłobkiem.W czwartek i piątek (1,2 marca) odbyła się adaptacja dla wszystkich grup: Króliczków, Misiów i Rybek. Dzieciom, w pierwszy...
Wyczerpana liczba miejsc
Informujemy, że z dniem 19.02.2018r. wyczerpała się liczba wolnych miejsc w Niepublicznym Żłobku LENKOWO Baby. Istnieje możliwość złożenia dokumentacji rekrutacyjnej i wpisanie na listę rezerwową- z osobami z listy rezerwowej będziemy się kontaktować w przypadku zwolnienia się miejsca w żłobku...
Nowy nabór do żłobka
Informujemy, że na dzień 16.02.2018r. dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w naszym żłobku. Od dnia 16.02.2018r. ogłaszamy nabór w trybie ciągłym- aż do wyczerpania miejsc. W chwili obecnej dysponujemy 4 wolnymi miejscami.
Wyniki naboru
16.02.2018r.Wyniki naboru do projektu „Małe Lenkowo – dużo możliwości“ Każdemu z Kandydatów został nadany numer ID- pierwszych sześć cyfr to cyfry z numeru PESEL Rodzica, który składał dokumenty rekrutacyjne. Dodatkowo Kandydaci zostaną poin...
Ruszył nabór do LENKOWO Baby - zapraszamy!
Zapraszamy do składania kompletu dokumentów (formularz rekrutacyjny, oświadczenie, regulamin) w dniach 1-12.02. Dokumenty można składać osobiście, lub przesłać mailem, lub pocztą tradycyjną. Ogłoszenie wyników rekrutacji już 16 lutego!
Kadra poszukiwana
LENKOWO Baby poszukuje pracowników. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych: E-mail: rekrutacja@lenkowobaby.pl Telefon: +48 533 544 553
Plac zabaw w LENKOWO Baby
Tuż przy żłobku specjalnie dla Dzieci powstał duży, nowoczesny i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw.Zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica, to i wiele więcej czeka na swoich nowych Podopiecznych.Przypominamy, że otwieramy 1 marca. Dokumenty rekrutacyjne można składać do 12 lutego, ogłoszenie wyników rekrutacji 16 lut...
Rozeznanie rynku
17 stycznia 2018r.Rozeznanie rynku na zakup zabawek i materiałów edukacyjnych w ramach projektu "Małe Lenkowo – dużo możliwości", nr projektu: RPMP.08.05.00-12-0097/17, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, ...
Informacja
17 październik 2017r.Informacja o wyborze wykonawcy prac adaptacyjnych W związku z zakończeniem postępowania na wybór wykonawcy prac adaptacyjnych w budynku przy ul. Kraśnik 114 na potrzeby żłobka (zapytanie ofertowe nr 1/EFS/2017), informujemy,iż postępowanie zosta...
Rozeznanie rynku
02 październik 2017r. Rozeznanie rynku na organizację placu zabaw w ramach projektu "Małe Lenkowo – dużo możliwości", nr projektu: RPMP.08.05.00-12-0097/17, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020
Zamówienie publiczne
29 wrzesień 2017r. W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pn. "Małe Lenkowo - duże możliwości" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 (nr konkursu RPMP.08.05.00-IP.02-12-022/17) zapraszamy potencja...
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#