Aktualności
Harfa
2.10 grupa Misiów wykonała pracę plastyczną pt.: „Harfa”. Dzieci samodzielnie przyklejały struny do harfy, którą narysowały Ciocie. To była świetna zabawa :)
Efekty eksperymentu
2.10 Misie podziwiały efekty doświadczenia, które w piątek 28.09 wykonała Ciocia Ewa. Liście sałaty pekińskiej zabarwiły się na różne kolory. To doskonały sposób na utrwalenie poznanych barw.
Jesienny spacerek
Nasi Podopieczni podczas pierwszego październikowego spaceru :) 
Muzykowanie z Ciocią Natalią
Z okazji dnia instrumentów Ciocia Natalia odwiedziła inne grupy. Zagrała im na gitarze i zaśpiewała kilka piosenek.
Dzień instrumentów
Z okazji dnia instrumentów muzycznych Misie postanowiły wykonać własne instrumenty. Do pustych butelek powrzucały makaron, ryż, groszek oraz ziarenka pieprzu. Po zakręceniu butelek powstały grzechotki, które wydają różne dźwięki. To była super zabawa J
Rybki poznały instrumenty muzyczne
1.10 Rybki razem z Ciociami muzykowały :) Ciocia Natalia przygrywała na gitarze do ich ulubionych piosenek. Poznali również inne instrumenty muzyczne. Ciocia Ania wykonała również parę grzechotek. Pomocny był makaron, groch, orzechy i kilka butelek ;)
Eksperyment z kapustą
W piątek 28.09 Ciocia Ewa pokazywała Dzieciom, w jaki sposób można zafarbować rośliny. Na początku do kubeczków z wodą wlała barwnik, a następnie włożyła do nich liście sałaty. Teraz czekamy na efekty eksperymentu :)
Dzień głośnego czytania
28.09 każde Dziecko z grupy Rybek wybrało swoją ulubioną książeczkę, którą później Ciocie czytały im na głos. To był bardzo ciekawy dzień. 
Drzewa
W czwartek 27.09 Rybki za pomocą farbek i gąbeczek malowały swoje jesienne drzewa. To była dla nich fantastyczna zabawa :)
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#