Aktualności
Zimowe zabawy na śniegu
4 lutego 2019 Rybki poznawały sporty zimowe, takie jak np. łyżwiarstwo figurowe, skoki narciarskie czy slalom gigant. Było przymierzanie kasku, a także gra w hokeja na dywanie. Później każdy Maluch wykonał pracę plastyczną- pięknie przyozdobił swoją łyżwę.
Zabawy sensoryczne
Nasze Rybeńki podczas zabaw sensorycznych z użyciem różnych rodzajów fasoli i kasz oraz makaronu. Maluchy bardzo to lubią :)
Numer alarmowy 112
Ważny numer, który powinno znać każde Dziecko, czyli numer alarmowy 112
Dzień Iluzjonisty
Ten dzień nasze Maluszki zapamiętają na długo :) Działo się, oj, działo! Pływająca tęcza, malowany na mleku teatrzyk cieni czy cukierkowe tęcze to niektóre sztuczki, jakie przygotowały Ciocie. Koniecznie musimy to szybko powtórzyć ;)
Muzyczne menu
Zajęcia muzyczne z Ciocią Ewą z Przedszkola LENKOWO
Bal karnawałowy Z MASKĄ MI DO TWARZY
29 stycznia 2019 w Żłobku LENKOWO baby odbył się bal karnawałowy pt. „Z maską mi do twarzy”. Oj, działo się, działo :) Były weneckie maski, Czarne Koty, Biedronki, pojawili się nawet Spider-Man, Myszka Miki i Królowa :) Zabawom, tańcom i hulankom nie było końca! W grupie Rybek wybrano nawet Króla i Królową balu. To był cudowny i ni...
Z maską mi do twarzy
Przygotowania do balu karnawałowego w pełni. Cała grupa Rybek dzielnie kleiła i ozdabiała swoje maski piórkami i różnymi błyskotkami. Szykujemy się na dobrą zabawę :)
Misiowe maski
28.02.2019 Dzieci z grupy Misiów uczestniczyły w przygotowaniach masek karnawałowych. Maski miały kształt misiów koala. Dzieci z pomocą Opiekunek przyklejały misiom czarne noski ;)
Ptaki w smokingach
Dziś Dzieci z grupy Misiów wysłuchały opowieści o pingwinach. Dowiedziały się, kto i w jaki sposób opiekuje się małymi pingwinkami oraz oglądały ilustracje tych ciekawych zwierząt. A na koniec zajęć wykonały prace plastyczne- wykleiły białą bibułką brzuszki narysowanych pingwinków. ...
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#