Aktualności
Teatrzyk
7 czerwca 2018 Ciocie z grupy Rybek zrobiły przedstawienie pt. "Na straganie". Wszyscy oglądali spektakl z zapartym tchem :)
Lato tuż, tuż...
21 czerwca 2018 z okazji zbliżającego się pierwszego dnia lata nasze Żłobiaczki razem z Ciocią Ewą wyławiały z wody różnego rodzaju kwiaty. Było przy tym dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechów :)
Dzień Taty w LENKOWO baby
22 czerwca 2018 Dzieci zrobiły piękne prezenciki dla swoich ukochanych Tatusiów z okazji ich święta. 
Bezpieczni na drodze - zebra i sygnalizator świetlny
12 i 13 czerwca 2018 na zrobionej przez Ciocie "zebrze" nasze Maluszki uczyły się, jak bezpiecznie przejść przez jezdnię. Ciocie pokazywały im kolory, które są ważne na drodze, czyli czerwony, żółty i zielony oraz na którym z kolorów mogą przejść bezpiecznie na drugą stronę jezdni. Dzieci wykonały również prace plastyczne- "Sygn...
Pyszne i słodkie truskaweczki
6 czerwca 2018 Dzieci dokładniej poznawały jeden z owoców - truskawkę. Na drugie śniadanko zjadły pyszny deser z tymi owocami, a potem wykonały prace plastyczne. 
Witaminki, witaminki, dla Chłopczyka i Dziewczynki
5 czerwca 2018 z Żłobku LENKOWO baby mieliśmy dzień witaminek. Dzieci poznawały owoce i warzywa poprzez oglądanie obrazków. Na koniec zrobiły pyszną sałatkę owocową :) Grupa Rybek wybrała również swój ulubiony owoc w olimpiadzie owocowej - banana :)
Cukiereczek
30 maja 2018 grupa Misiów wraz z Ciocią Ewą stworzyła pracę plastyczną pt. "Cukierek". Do wyklejania użyły kolorowego ryżu oraz pociętej bibuły. 
Dzień Mamy w LENKOWO baby
W piątek 25 maja 2018 nasze Żłobiaczki przygotowywały śliczne laurki dla swoich ukochanych Mam z okazji ich święta.
Dzień Kosmosu
W poniedziałek 21 maja 2018 obchodziliśmy dzień Kosmosu. Dzieci wspaniale bawiły się tocząc swoje "planety" po orbicie. Po zabawie wspólnie tworzyły piękną pracę plastyczną pt. "Kosmos". 
#

Zobacz także

# # # #

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

#